سد و نیروگاه دز

شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز

DEZ DAM & POWER PLANT OPERATION & GENERATION CO

تاریخ 1399/01/15         ساعت 19:10:50     گروه خبری

 
 با توجه به دستورالعمل های استانی ، فرماندار محترم و شورای تامین شهرستان اندیمشک، از روز 12 فروردین ماه از تردد خودروها و اسکان همشهریان و هموطنان در جاده سد دز و پارک فدک دز ممانعت به عمل آمد.
مهندس سعید رئوفی نسب مدیرعامل شرکت تولیدو بهره برداری سد و نیروگاه دز گفت :
بمنظور رعایت نکات پیشگیرانه جهت جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و با توجه به دستورالعمل های سازمانی، استانی و شورای تامین شهرستان اندیمشک ، این شرکت نیزدر این راستا اقداماتی انجام داده است.
از آنجایی که سدو نیروگاه دز هرساله میزبان بیش از 150 هزار میهمان نوروزی بوده و یکی از مهمترین اماکن گردشگری استان خوزستان محسوب می گردد ، با توجه با وضعیت کنونی ، بازدید از این مجموعه در نورزو 99 ممنوع شد.
مشارکت در اطلاع رسانی مردمی از طریق نصب تابلو و بیلبورد ، ضد عفونی کردن منطقه و معابر شهرستان ، تست تب سنجی و ... همگام با ستاد مبارزه با کرونا شهرستان اندیمشک از دیگر برنامه های این شرکت بود.
همچنین از روز 12 فروردین با استقرار واحدهای مختلف شرکت از جمله حراست ، ایمنی ، بهداشت و محیط زیست ، پایگاه بسیج و روابط عمومی و ... مسیرمنتهی به سد دز و پارک فدک دز مسدود و از تردد در این مسیرخودداری بعمل آمد.
رئوفی نسب با قدردانی از مردم شهرستان اندیمشک در کاهش تردد و رعایت دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی، خواستار همدلی و همکاری هرچه بیشتر مردم شریف این شهرستان با مسئولین ، تا ریشه کنی ویروس خانمانسوز کرونا شد.