سد و نیروگاه دز

شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز

DEZ DAM & POWER PLANT OPERATION & GENERATION CO

تاریخ 1402/03/06         ساعت 23:42:59     گروه خبری news

تصویر

 

 

صبح شنبه ششم خرداد ، دکتر عبدالرحمن کشوری معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور با همراهی مرتضی بیگلری رئیس گروه پدافند غیرعامل وزارت نیرو ، غلامحسین عشرتی مدیریت HSE ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان آب و برق خوزستان و جمعی دیگر از مسئولین ، از زیرساختهای سد و نیروگاه دز بازدید نمود. دکتر کشوری ضمن بازدید میدانی از دیواره و دریاچه و واحدهای مختلف نیروگاه دز ، طی نشستی اظهار داشت : رعایت ملاحظات پدافند غیرعامل برای همه دستگاه‌ها اجرایی الزامی است و تهدیدات در حوزه زیرساخت‌ها بسیار جدی و مهم است. با افزایش توانمندی ما، دشمن در صدد اقدام تلافی جویانه است و اکنون در جنگ ترکیبی همه جانبه به سر می بریم که جنگ سایبری و تهدید زیرساختها از جمله آنهاست و باید با آگاهی و دانش اقدامات لازم را جهت مصون سازی در برابر تهدیدات انجام داد.

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور تصریح کرد : سد و نیروگاه دز یک زیرساخت با دو کارکرد مهم در زمینه آب و انرژی است و این امر نیازمند توجه جدی به حوزه امنیت و پدافند غیر عامل در این مجموعه است.

در این نشست سعید رئوفی نسب مدیرعامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز و همچنین مدیر پایداری شرکت، اقدامات انجام گرفته حوزه پدافند غیرعامل در سد و نیروگاه دز را تشریح نمودند.